Praktyk  N L P

 

czyli pierwszy stopień wtajemniczenia w świat
neurolingwistycznego programowania.

Zastanów się czy naprawdę chcesz dokonać zmian w sobie i swoim życiu. Czy jesteś zdecydowany wybrać szkolenie, wejść w proces, który poważnie zmieni Twoje życie osobiste i zawodowe? Czy stoisz na stanowisku i jasno deklarujesz, że chcesz to zrobić? Jeśli tak to możesz być z siebie dumny – jesteś we właściwym miejscu.

Praktyk NLP w renomowanym Instytucie Rozwoju Osobistego ‘Semper In Altum” to szkolenie, które rozwija i poszerza perspektywy dotyczące życia zawodowego i osobistego. Uczy efektywnego modelu komunikacji międzyludzkiej oraz technik umożliwiających rozwój umiejętności pomocnych w biznesie. Na Praktyku NLP poznajesz narzędzia umożliwiające diagnozę problemu, zestaw technik usprawniających uczenie się i działanie oraz wdrażanie nowo poznanych umiejętności.

 

Każdy chyba człowiek sukcesu, jeśli tylko będzie z tobą szczery, przyzna, że powodem, dla którego odniósł swój sukces, jest fakt, że w przeszłości podejmował więcej niż Ty niewłaściwych decyzji..

Anthony Robbins

 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie


Generalnie dla wszystkich o otwartych umysłach, a w szczególności dedykowane jest dla osób, które w swojej pracy zajmują się wywieraniem wpływu na jednostkę i grupę, kierowaniem i zarządzaniem zespołami ludzkimi, motywowaniem innych, pomaganiem innym, leczeniem, edukacją i pragną poznać wszystkie najbardziej skuteczne modele, techniki oraz praktyczne zastosowanie Neurolingwistycznego Programowania.

 

Szanowni Państwo.

Jest taka dziedzina wiedzy, której nie można się nauczyć ani w państwowej ani nawet w prywatnej szkole. Jest taka nauka, która pozwala usprawniać każdą dziedzinę życia: zarabiać ogromne pieniądze, cieszyć się  z relacji, żyć prawdziwe i szczęśliwie, realizować się według własnego uznania i skutecznie komunikować. Ta nauka jest uprawiana przez wszystkich ekspertów, specjalistów, mistrzów, geniuszy i tych, którzy potrafią osiągać wyniki w dowolnej dziedzinie. Jest podstawą osiągania wyznaczonych celów i świadomej komunikacji, wywodzą się z niej wszystkie umiejętności miękkie i według aktualnych trendów jest już teraz przyszłością edukacji człowieka XXII wieku.

Kiedyś a także niestety obecnie typowa nauka wyglądała w ten sposób, że nauczyciel uczył a uczniowie „zakuwali” materiał, zdawali(bądź nie) egzamin a potem…zapominali całość lub większość. Edukacja stawia dziś innego rodzaju wymagania, niż kiedyś. Ukończenie z dobrymi wynikami nawet najlepszego uniwersytetu nie oznacza dostania dobrze płatnej pracy, a nawet coraz rzadziej zapewnia umiejętności, których poszukuje rynek. Wiedza zmienia się tak szybko, że student zdając egzamin na informatyce już ma nieaktualne informacje i musi się jutro oduczyć tego, co było wczoraj jeszcze prawdziwe. Ta tendencja tylko przyspiesza. Chcesz, by lekarz praktykował na Twoim ciele to, czego uczył się kilka lat wcześniej na studiach? Nie, bo to na pewno by Ci nie pomogło, a może i mogłoby zrobić krzywdę. To nie jego wina - po prostu żyjemy w innych, niebotycznie szybszych, czasach.

W tych czasach powtarzanie po nauczycielach zostało dziś zastąpione efektywnym myśleniem, a lata teoretycznego szkolnictwa konkretnymi i wypełnionymi merytoryką programami szkoleniowymi zorientowanymi na cel. Dzisiaj bardziej niż oceny liczą się umiejętności zarządzania, synergicznego myślenia, precyzyjnej komunikacji, rozwiązywania problemów i samodzielnego funkcjonowania. Modelem dla młodego człowieka nie jest już denerwujący się, pracujący przez całą dobę ojciec lub matka, ale twórca Facebook'a, który osiąga w krótkim czasie to, na co inni pracowali pokoleniami. Nastąpiła bezpowrotna zmiana w świecie edukacji i albo z niej skorzystamy, albo będziemy walczyć z wiatrakami i tracić cenny czas. I przegramy, tak jak każde stare pokolenie walczące o swoje, nieubłaganie mijające, racje.

Gdy wiesz, jak myśleć efektywnie, zamiast generowania zmartwień generujesz wyniki w różnych dziedzinach swego życia. Problemy szybciej zamieniasz w zasoby i zamiast trzymania się przeszłości, wyciągasz z niej drogocenne lekcje.

Gdy umiesz mądrze planować, osiągasz więcej w krótszym tempie bez wypalania się. Skupiasz się na rezultatach i łatwiej podnosisz po upadku. Doświadczasz więcej i szybciej się uczysz. Jesteś obecny i świadomy chwili, nie żyjąc minioną przeszłością.

Gdy rozumiesz działanie emocji, Ty i Twoi bliscy mogą cieszyć się prawdziwą wolnością. Złość, lęk, zazdrość i pycha ustępują miejsca spokojowi, wdzięczności, kreatywności i radości. Otwarte serce współpracuje z dojrzałym umysłem tworząc niepowtarzalne momenty wypełnione miłością, które staje się sposobem na życie, a nie chwilą zapomnienia.

Gdy zarządzasz swoim umysłem, realizujesz w pełni swój potencjał i stajesz się szczęśliwym człowiekiem sukcesu. Masz więcej czasu, mimo robienia większej ilości rzeczy. Jesteś w stanie zrobić dużo w mniejszym niż dotychczas czasie bez tracenia sił i energii.

Gdy budujesz finansową przyszłość, znacznie więcej i szybciej zarabiasz. Oszczędzanie zamienia się w inwestowanie, lęk przed stratą w bezpieczeństwo zależne od Ciebie, kryzysy w okazje w przebraniach. Rozumiesz działanie pieniądza w wymiarze intelektualnym, emocjonalnym, socjalnym i duchowym.

Gdy komunikujesz się klarownie i prawdziwie, żyjesz w szczęśliwych i rozwojowych związkach. Szybciej wychodzisz z kłótni, realizujesz swoje potrzeby i jesteś inspiracją dla innych, pomagającym im odnaleźć własną ścieżkę. Stajesz się mentorem i wzorem, bo rozumiesz, jak wiele możesz dać światu.

Gdy korzystasz ze skutecznych narzędzi komunikacji, lepiej przekazujesz informacje i jesteś uważniej słuchany. Stajesz się naturalnym liderem, oferującym innym rozwiązania, których ci sami jeszcze nie widzą. Wielowymiarowa autentyczna odpowiedzialność staje się fundamentem Twego życia emocjonalnego i socjalnego.

Gdy jesteś świadomy, nie można na Ciebie przypadkowo wpłynąć, bo samodzielnie decydujesz, co jest dla Ciebie dobre. Stajesz się własnym przewodnikiem, podążającym za głosem swych doświadczeń, a nie opiniami innych i przemijającymi trendami. Manipulacje medialne nie są w stanie wybić Cię z równowagi, z większą łatwością odróżniasz prawdę od fałszu.

I jeśli chcesz zacząć żyć w tym świecie - odpowiedzialności za swoje życie, dużych możliwości, szczęścia i wielowymiarowego sukcesu - i jesteś gotowy wykonać stumilowy krok naprzód, wchodząc w przestrzeń świadomej i efektywnej komunikacji, znalazłeś się w najlepszym do tego miejscu. Zapraszamy Cię na szkolenie Praktyk NLP, czyli pierwszy stopień wtajemniczenia w Świat neurolingwistycznego programowania w prestiżowym Instytucie Rozwoju Osobistego ‘Semper In Altum”.

 

 

JEDNA Z GŁÓWNYCH ZASAD, JAKIMI KIERUJE SIĘ PROGRAMOWANIE NEUROLINGWISTYCZNE.

 

Jeżeli to co robisz nie działa rób coś innego. Robiąc ciągle to samo, zawsze otrzymasz takie same efekty”

 

Czego się nauczysz


 •   szybko nawiązywać kontakt z klientem
 •   rozumieć wewnętrzny świat i styl myślenia innych ludzi
 •   mieć pełną świadomość wywierania wpływu na ludzi
 •   używać języka, który budzi zaufanie i pozytywne reakcje w innych i w Tobie
 •   budować optymalne stany emocjonalne innych ludzi i swoje własne
 •   stosować takie strategie, które zwiększają kreatywność
 •   pokonywać brak zdecydowania, ograniczające przekonania, bloki rozwojowe i fobie
 •   umieć pomagać innym w radzeniu sobie z niepożądanymi zachowaniami i nawykami
 •   neutralizować działania negatywnych doświadczeń z przeszłości
 •   podejmować dobre decyzje i skutecznie motywować siebie i innych, aby przyspieszyć rozwój osobisty i zawodowy

Żyjemy w trudnych czasach, które coraz więcej od nas wymagają. Obecnie jeśli chcesz zarabiać pieniądze, potrzebne są umiejętności generowania przychodów i inteligencja finansowa, dająca dostęp do narzędzi i operatywności w dobie każdego kryzysu. Jeśli chcesz mieć udane związki i funkcjonalną rodzinę, musisz wiedzieć, jak nie dopuszczać do eskalacji konfliktów, mądrze łączyć przyjaźń, seksualność, otwartość i kreatywność z osobą partnera i tak wychować dzieci, by były mądrzejsze i bardziej świadome.

Jeśli chcesz żyć w zgodzie z sobą, panować nad swymi emocjami i rozumieć mechanizmy umysłowe, będziesz potrzebował narzędzi, z pomocą, których samodzielnie rozwiążesz problemy. Jeśli chcesz osiągać efekty, potrzeba Ci umiejętność kalibrowania i modelowania, zarządzania sobą w czasie i budowania takich systemów motywacyjnych, które pozwolą z pasją i dobrą energią rozpoczynać każdy kolejny dzień. I to wszystko jest już nawet nie propozycją, ale wymaganiem stawianym przez dzisiejszy świat. Twoja babcia i dziadek nie musieli mieć konta internetowego, ale Ty bez niego się nie obędziesz. Efektywny człowiek XXI wieku musi, dlatego umieć łączyć miłość, przyjaźń i inne uczucia i wartości ze świadomym umysłem i najnowocześniejszymi technologiami komunikacyjnymi.

Dlatego też to szkolenie jest tak ogromną inwestycją w to, co najważniejsze - w Ciebie - bo gdy Ty jesteś szczęśliwy i skuteczny, to stajesz się spójną demonstracją dla swojej rodziny i tych, którzy zaczynają się od Ciebie uczyć. I dobrze jest wiedzieć, że nie uczą się lęku ani pozy, ale siły i spójności. Że nie modelują narzekactwa i czarnowidztwa, ale racjonalne planowanie, zarządzanie sobą w czasie i rzeczywiste odnoszenie się do tego, co jest. Że nie uciekają od problemów, ale umieją sobie z nimi szybko i skutecznie radzić. Idąc za głosami tysięcy certyfikowanych przez nas osób, szkolenie Praktyk NLP jest jednym z największych emocjonalno-intelektualnych przeżyć całego życia i w pełni podpisujemy się pod tym, jako zespół ekspertów, który za swoją drogę obrał rozwój ludzkiej świadomości. Będziesz zainspirowany, wyedukowany, poprowadzony do celu a przede wszystkim szczęśliwy i odnoszący sukcesy.

 

Jaki jest ramowy program szkolenia


 •   FUNDAMENTY ZARZĄDZANIA UMYSŁEM: na wstępie szkolenia poznasz podstawowe zasady funkcjonowania umysłu, będące bazą do zrozumienia, czym jest umysł i jak działa: to, że każda myśl powoduje separację od rzeczywistości, że problem można rozwiązać tylko na wyższym poziomie świadomości, że istnieje ego - intelektualny obraz ja, odpowiedzialny za wewnętrzne sabotaże i krytykę, itd.
 •  BUDOWANIE KONTAKTU: dowiesz się, dlaczego ludzie chcą i szukają osób podobnych do siebie, ale do wzrostu potrzebują zupełnych przeciwności. I zrozumiesz na bazie tego, dlaczego nie lubisz w innych tego, czego nie lubisz w sobie i dla odmiany uwielbiasz to, czego nie masz. I wtedy będziesz mógł budować kontakt z ludźmi, dając im w sposób taki, jak chcą to, czego potrzebują - w rodzinie, biznesie, pracy. To klucz do porozumienia z innymi, dający odpowiedź na pytanie: Jak przekazywać innym informacje, by je chcieli wziąć.
 •   KALIBRACJA: zacznij czytać innych, jak otwartą książkę - by zrozumieć, jak wiele jest ukryte w sposobie chodzenia, siadania, mówienia, patrzenia, ubierania się, dobierania partnerów i podejmowaniu decyzji. To pomaga lepiej sprzedawać poprzez odniesienie się do indywidualnych potrzeb, łatwiej rozumieć motywację innych i swoją, przewidywać wydarzania i przygotowywać się na nie zawczasu. Kalibracja to nowoczesna odpowiedź psychologii na język ciała i dostęp do widzenia istotnych rzeczy, będących pod powierzchnią.
 •   ZARZĄDZANIE CZASEM: nauczysz się odpowiednio formułować cele i rozplanowywać je w przyszłości, by je naprawdę realizować - technologie zarządzania Linią Czasu (Time Line Management) dadzą Ci możliwości wpływania na swój indywidualny sposób postrzegania świata czasu i zarządzania nim tak efektywnie, byś z radością i skutecznością mógł osiągać więcej rzeczy w krótszym czasie. Pozwolą także uwolnić się od przeszłości i iść szybciej i pewniej do przodu.
 •   NEUROLINGWISTYKA: da Ci możliwość świadomego komunikowania się i zrozumienia, że każde słowo wpływa na procesy neurofizjologiczne i buduje wewnętrzny świat wyobrażeń, decyzji i przekonań. To kwantowy skok świadomości i zupełnie nowy sposób na mówienie i zadawanie pytań odnoszących się do tego, co się dzieje w mózgu. Wszystko, co mówimy, ma o wiele głębsze znaczenie, niż słychać na powierzchni. Neurolingwistyka to dyscyplina ucząca, jak nasz język wpływa na nasz mózg i jest dziś podstawą świadomej komunikacji.
 •   KODYFIKACJA INFORMACJI: zajrzysz do wnętrza umysłu i poznasz kodowanie informacji, czyli parametry obrazów, dźwięków i uczuć i nauczysz się wpływać na nie, zmieniając efektywnie strukturę swego doświadczenia. Jeśli chcesz się motywować silniej, denerwować mniej, uczyć szybciej i planować lepiej, będziesz potrzebował właśnie tej wiedzy, by przeorganizować sposób myślenia na skuteczniejszy. Te cegiełki budujące myśli kreują nam świat zewnętrzny, w jakim żyjemy. Zmieniając je, zmienisz swój świat.
 •   BUDOWANIE I STRUKTURA NAWYKÓW: da Ci możliwość zarządzania światem zautomatyzowanych emocji i zachowań. Dostaniesz wiedzę potrzebną do unikania niechcianych zakupów, ulegania przelotnym urokom tuczącego jedzenia i uzależniania się od alkoholu, internetu, czy obecności ludzi. I wbudujesz w swój mózg nowe ścieżki neuronalne, które zaprowadzą Cię w kierunku efektów - np. wstawania rano bez ociągania się czy szybszego wychodzenia z kłótni.
 •   STRATEGIE: każdy człowiek sukcesu jest dobry w tym, co robi, bo wyćwiczył w sobie określone umiejętności. Te umiejętności mają strukturę, jaką można poznać i zastosować u siebie. Dowiesz się jak modelować sposoby myślenia efektywnych ludzi, by mieć dostęp do lepszych wyników. Będziesz wiedział jak i o co pytać, na co zwracać uwagę, jak czytać i słuchać i zyskasz bardzo życiową umiejętność, dającą możliwość uczenia się od tych, co zarabiają dużo, świetnie radzą sobie w życiu albo związkach, potrafią prowadzić biznesy i mają pełniejsze relacje z innymi.
 •   MODELE: nauczysz się pracować z fobiami, dawać i brać feedback, zmieniać perspektywy i zachowania, korzystać z gotowych rozwiązań potrzebnych w nauce języków obcych, biznesie, związkach i innych. Podczas porannych, dodatkowych spotkań z innymi trenerami dowiesz się jak stosować te wszystkich narzędzia w każdym innym życiowym kontekście. To gotowe, sprawdzone informacje, dzięki którym będziesz wiedział, co i jak zrobić w danej sytuacji.
 •   AUTOTERAPIA: dostaniesz narzędzia pozwalające Ci na samodzielną pracę ze sobą i swoimi przekonaniami, by w zaciszu własnego pokoju rozwiązywać problemy i pomagać najbliższym. Psychologia sukcesu jest nastawiona na rezultaty, co daje dostęp do skutecznych, zorientowanych na efekt metod terapeutyczno-coachingowych, które są dziś na wyposażeniu psychologów i coachów. Ćwicząc po jakimś czasie nie będziesz potrzebował pomocy z zewnątrz - to daje samodzielność i zupełnie inny poziom relacji z samym sobą.
 •  
Mądrość człowieka jest wprost proporcjonalna nie do jego doświadczenia, ale do umiejętności doświadczania..                                                                                            
George Bernard Shaw

 

Kto przychodzi na to szkolenie


Szkolenie Praktyk to szkolenie, na którym uczą się obok siebie nastolatkowie i ich dziadkowie, ze średnią wieku między 18-75 lat. Pracownicy i szefowie firm, przychodząc grupami, skupiają się głównie na aplikacjach biznesowych, a rodzice na narzędziach wychowania swoich dzieci. Są pary i całe rodziny, osobistości ze świata mediów, osoby planujące szkolenie od lat i takie, które zapisały się w ostatniej chwili. Obojętnie, czy szukasz, aplikacji psychologii sukcesu w zakresie związków z innymi, w pracy czy rodzinie, biznesie i finansach, terapii, coachingu, czy chcesz zdobyć umiejętności perswazji i opartego na prawdziwości i etyce wywierania wpływu, znajdziesz w czasie Praktyka coś dla siebie, co otworzy nowe, wspaniałe drzwi. I zainspiruje Cię, tak, że szybko będziesz chciał więcej. To wspaniała, życiowa szkoła umiejętności myślenia, potrzebna tak naprawdę każdemu. Wszystko czego potrzebujesz do szczęścia i sukcesu znajdziesz w Instytucie Rozwoju Osobistego ‘Semper In Altum”

 

 

Szczegółowy plan neurotechnologiii modeli nlp, nauczanych podczas szkolenia:


 

 • I. SKUTECZNE STRATEGIE PERSWAZJI – MODELE JĘZYKOWE NLP (META-MODEL, MODEL MILTONA, METAFORA)
 • Poznasz modele językowe NLP, najskuteczniejsze metody i strategie perswazji, których używali tacy mistrzowie komunikacji jak Milton Erickson, Virginia Satir czy John Grinder. Znacznie podniesiesz twoje umiejętności perswazji i wpływu na innych.

 • II. ZMIANA STRUKTURY NEUROLOGICZNYCH PERCEPCJI – SYSTEMY REPREZENTACJI I SUBMODALNOŚCI NLP
 • Poznasz  systemy reprezentacji i zauważysz jak zacznie otwierać się Twoja percepcja, będziesz więcej i wyraźniej widział, czuł i słyszał. Otworzy się przed Tobą nowy świat informacji. Zidentyfikujesz swój główny system reprezentacji i swoje style poznawcze, nauczysz się rozpoznawania ich u innych osób, co pozwoli Ci zmieniać, jakości doświadczeń we własnym umyśle oraz innych ludzi. Twoje możliwości perswazji wzrosną wielokrotnie. Zrozumiesz, że to Ty tworzysz we własnym umyśle swoją rzeczywistość.

 • III. PRZYSPIESZONE UCZENIE PRZEZ MODELOWANIE – MODELOWANIE NLP
 • Nauczysz się, w jaki sposób wybierać źródła doskonałości, jak kopiować ich zdolności, kodować i tworzyć wzorce. Uzyskasz dostęp do jednej z największych tajemnic NLP, strategii, które są rdzeniem NLP i zapoczątkowały powstanie tej wiedzy - Prawdziwe Modelowanie NLP .Znajdziesz nowe wzorce, za którymi możesz podążać.

 • IV. ZARZĄDZANIE STANAMI EMOCJONALNYMI – KOTWICE NLP
 • Nauczysz się jak łączyć pozytywne stany ze sobą, aby były jeszcze potężniejsze. Poznasz techniki usuwania niekorzystnych stanów u siebie i innych ludzi, abyś odczuł wolność emocjonalną, która jest w Twoim zasięgu. Nauczysz się projektować stany emocjonalne i wykorzystywać je do usuwania tremy, lęku itp.

 • V. EFEKTYWNE TECHNIKI KOMUNIKACJI NIEWERBALNEJ – KALIBRACJA I RAPORT NLP
 • Dzięki odczytywaniu niewerbalnych sygnałów Twoje zdolności trafnej oceny sytuacji wzrosną wielokrotnie, wejdziesz w posiadanie umiejętność kalibracji - efektywnego określenia stanu swojego rozmówcy, będziesz mogła odczytać jego intencję i uzyskać dostęp do informacji, w jakim stanie naprawdę się znajduje i co przekazuje jego ciało.

 • VI. POSZERZANIE MOŻLIWOŚCI WYBORU – PRZERAMOWANIE NLP
 • Poznasz proste metody przeramowania intencją pozwalające na uzyskanie wewnętrznej integracji w działaniu. Będziesz stosował N-step – technikę, która łączy klasyczny kod i Nowy Kod NLP. Znacznie poszerzysz swoje możliwości wyboru i odnajdziesz nowe sposoby działania, kiedy uzyskasz dostęp do tak wielkiej ilości dodatkowych źródeł informacji.

 • VII. DOSTĘP DO NIEŚWIADOMOŚCI – HIPNOZA ERICKSONOWSKA, ELMANOWSKA I TRANS
 • Poznasz proste techniki wprowadzania w trans, nauczysz się jak hipnotyzować siebie i innych. Zaczniesz wykorzystywać zmienione stany świadomości do zmiany zachowań, rozszerzenia percepcji, głębszego poznania i nawiązania kontaktu z podświadomym umysłem.

 • VIII. STANY WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI – NOWY KOD NLP
 • Wejdziesz w świat Nowego Kodu NLP najnowszych techniki NLP i osiągniesz szczyty swoich możliwości. Połączysz się z potężnymi stanami umysłu,  które poszerzą Twoje zmysły i zaprowadzą Cię do stanów Twojej osobistej doskonałości. Wyobraź sobie koszykarza, który ma zawsze dostęp do swojego najlepszego stanu w kluczowych momentach meczu, biznesmana, który jest najlepszym sobą podczas każdych negocjacji, polityka, który wchodzi w stan personalnej doskonałości, kiedy wchodzi na konferencję prasową.

 • IX. PROJEKTOWANIE I OSIĄGANIE CELÓW – MODEL NLP TWORZENIA CELÓW
 • Dowiesz się jak zdobywać to, czego pragniesz. Nauczysz się projektowania celów w kompleksowy sposób, uwzględniając wszystkie ważne elementy zaczynając od danych sensorycznych, kończąc na ekologii i intencji. Zbudujesz swoją własną mapę wizyjną, wraz z prostym systemem osiągania celów.

 

Jak wpłynie na ciebie nasza wiedza


 •   Nauczysz się jak budować wizje i cele oraz łączyć to z działaniem – to znaczy, że będziesz wyraźnie widział, gdzie podążasz i wiedział jak tam dotrzeć.
 •   Nauczysz się jak podtrzymać motywację i inspirację, aby wytrwale dążyć do celu.
 •   Nauczysz się jak zrelaksować ciało i umysł.
 •   Nauczysz się jak łagodzić i rozwiązywać konflikty wewnętrzne – staniesz się doradcą samego siebie zamiast krytykiem.
 •   Nauczysz się jak być bardziej otwartym i swobodnym w grupie.
 •   Nauczysz się jak działać inteligentnie, planować działania.
 •   Nauczysz się jak doceniać to, co już masz, chwilę obecną, Twoje życie.
 •   Nauczysz się jak zmieniać negatywne myśli na pozytywne.
 •   Nauczysz się jak budować wielką energię w sobie.
 •   Nauczysz się jak profesjonalnie pomagać innym w razie potrzeby.
 •   Nauczysz się jak wyrażać siebie w swobodny sposób.
 •   Nauczysz się jak rozwijać się w harmonijny sposób.
 •   Nauczysz się jak budować satysfakcjonujące, genialne relacje.
 •   Nauczysz się jak pozytywnie wpływać na Twoje zdrowie.
 •   Nauczysz się jak możesz zacząć zarabiać więcej, skupiając się na priorytetach.
 •   Nauczysz się jak uczyć się szybciej i efektywniej, rozwijać szybciej.
 •   Nauczysz się jak medytować i osiągać spokój umysłu i ciała.
 •   Nauczysz się jak przełamywać blokady wewnętrzne i przekraczać własną strefę komfortu – to właśnie na granicy naszej strefy komfortu rośniemy jako ludzie.
 •   Nauczysz się jak być bardziej odważnym, spontanicznym , zdecydowanym i pewnym siebie.
 •   Nauczysz się jak skutecznie komunikować się z innymi ludźmi, jak wywierać większy wpływ.
 •   Nauczysz się jak uczyć się w superszybki sposób, to otwiera Ci dostęp do każdej wiedzy.

 

Szkolenie grupowe weekendowe lub w tygodniu : 5 dni

Inwestycja : 3497zł

Istnieje możliwość szkolenia indywidualnego.

Przez 5 dni możesz wejść w posiadanie wielu prostych i bardzo skutecznych technik neurolingwistycznego programowania i elementów hipnozy, które w sposób trwały ułatwią Ci życie na całe życie i dodadzą blasku do Twoich życiowych doświadczeń.

Uwaga!
Szkolenie może być zarówno w wersji grupowej jak i indywidualnej. Ze wzg. na charakter szkolenia i maksymalną efektywność jest ono rezerwowane zazwyczaj w wersji indywidualnej.